Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου, 2024

Η γκολάρα του Τάισον! (video)

Με την καλύτερη έως τώρα φετινή του εμφάνιση, ο ΠΑΟΚ πήρε άνετα την νίκη με 4-0 κόντρα στην Σάμροκ Ρόβερς και βρίσκεται με το ένα πόδι στο League Phase του Europa League.

Ο Δικέφαλος είχε αρκετούς ποδοσφαιριστές στην καλή τους μέρα και ένας από αυτους ήταν και ο Τάισον Φρέντα.

Ο Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός ξεκίνησε τον χορό των γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, καθώς στο 47ο λεπτό της αναμέτρησης, μπήκε με την μπάλα μέσα στην περιοχή και από πλάγια θέση σούταρε με δύναμη στην κλειστή γωνία του αντίπαλου γκολκίπερ για να γράψει το 2-0.

Το τέρμα του Τάισον αναδημοσίευσε και η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ στον λογαριασμό της στο Χ.

Δείτε ξανά την γκολάρα του Τάισον:

Αποφασίζει για αποστολή-ενδεκάδα ο Λουτσέσκου

Ο ΠΑΟΚ σήμερα 20/9 θα πραγματοποιήσει την τελευταία του προπόνηση πριν τον αγώνα με τον Βόλο, που θα διεξαχθεί...